MaxMedia

Naše společnost je jedním z předním provozovatelů venkovní reklamy v Praze a významným poskytovatelem reklamních ploch ve všech regionech ČR. Klientům nabízíme realizaci moderní outdoorové komunikace prostřednictvím klasických nosičů jako jsou billboardy a (double)bigboardy, a netradičních reklamních formátů, resp. plachet.

Pro klienty také realizujeme speciální operace, tzn. kampaně ušité na míru jejich individuálním představám a potřebám, a poskytujeme jim zázemí agentury, tzn. kompletní zajištění a naplánování OOH komunikace.

Naším cílem je maximální využití potenciálu venkovní reklamy, resp. celého segmentu OOH. Na trh chceme přinést co možná nejvíce kreativních řešení a originálních nápadů. Vzhledem k tomu, že dbáme o kvalitu našich ploch, které jsou umístěné v exkluzivních lokalitách po celé ČR, má u nás klient jistotu, že jeho komunikace bude vidět a podpoří jeho image.

Historie

Společnost MaxMedia byla založena v roce 2003 jako full-servisová agentura. V průběhu let se vlivem událostí na trhu vyprofilovala jako ryze outdoorová společnost.

Od roku 2005 provozuje vlastní reklamní plochy v Praze a regionech ČR, jejichž počet díky přibývajícímu počtu poptávek klientů rok od roku roste. V současné době má společnost ve svém portfoliu více než 100 prémiových reklamních ploch.

Podporujeme